Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde je místo pro Vaše reakce, komentáře, nápady, připomínky, otázky, vzkazy ostatním pejskařům...

Je něco, co Vám tu chybí? Napište si o to. Pořádá se nějaká psí akce, o které chcete říct svému okolí? Chcete uspořádat akci na psí louce? Nápadům se meze nekladou. Určitě napište, dáme hlavy dohromady.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Agility

(Alena Dobiášová, 7. 9. 2012 15:34)

Dobrý den,

opravdu bych uvítala na Libeňské psí louce několik agility překážek. Psí louka je skutečně veliký prostor a překážky by nezabíraly moc místa. Navíc by poskytly možnost tréninku psů pro zábavu a odpočinek.

Děkuji.

Re: Agility

(Hanka a Jaga, 9. 9. 2012 19:18)

dobrý den, paní Dobiášová. obraťte se na městský úřad s touto žádostí, toto je stránka příznivců psí louky, ale tu spravuje městská část Praha 8, proto umístění překážek spadá pod jejich kompetenci.

Oplocení

(Kara, 14. 6. 2012 19:17)

Chtělo by to dát tam lepší plot- jsou tam vééééélké díry a náš miláček už tamtudy pláchnul směrem k silnici, co je nahoře. Od té doby nechodíme...

Louka

(Ivanka Jandová, 15. 3. 2012 11:02)

Já bych tam taky moc ráda chodila, můj pejsek papá pedisrí a má nejen tlusté bříško, ale i krásná, pravidelná a moc vonavá hovínka :-) Je velmi
společenský a tedy není na louce rád sám...

kurzy pro veřejnost

(ZKO Libeň, 20. 2. 2012 11:25)

ZKO Libeň, Prosecká 37, Praha 8 nabízí -Kurzy pro veřejnost- pod vedením zkušených instruktorů. Nabízíme základní poslušnost, socializaci vašich psů. Více na www.zkoliben.estranky.cz

psí cvičiště

(Jana Kalousová, 7. 10. 2010 13:46)

Dobrý den,
dovoluji si se na vás obrátit s dotazem, zda náhodou nevíte o civičišti pro psy někde poblíž zastávky Kelerka (autobus 140). Bylo mi řečeno, že zde existuje ctičiště specializované na pitbullteriéry ale bohužel nejsem schopná dohledat jejich webové stránky. Předem velice děkuji za informaci.
S pozdravem,
Jana Kalousová

Re: psí cvičiště

(Katka, 11. 4. 2011 12:22)

U zastávky Kelerka je ZKO Libeň (klasický cvičák). Pár metrů od zastávky je "asfaltová" odbočka (jako na bobovou dráhu) a pak hned doprava a rovně a tam už to je.

Psí louka vysočany

(Lada, 22. 3. 2011 12:33)

Pořídili jsme si ridgebacka(RR) a moc si to pochvalujeme. Jelikož jsme jak kočárkáři,tak pejskaři, tak je to super místo. Bohužel musíme na tohle místečko dojíždět až z černého mostu autem, protože naše RR ještě neumí jízdu metrem. Ale stojí nám to za to. U nás nám nic takového udělat nechtějí i přes to, že pejskařů a míst je tu mraky. Ale asi by to moc rozhodilo městský rozpočet. Tak aspoň, že v jiných částech města jsou normální. Ikdyž jsme slyšela o nějakých změnám a zmenšení parku. Pejsci by se měli dělit s malými dětmi a oddělovat by je měl menší plůtek, aby si mohli děti pomazlit hafíky. Pro nás plůtek nebude problém a už vidím vyděšené maminky jak tam jančí a chytají děti. Protože naše RR je na děti zvyklá a miluje je a umí to skvěle dokazovat,pusinky dává moc ráda. Tak doufám, že se od tohoto plánu přesměrují... Jinak jsme moc spokojení a je to fakt super a bohužel to není automaticky součást každého parku.

parada

(Barunka, 25. 2. 2011 22:53)

uplne uzasne ze neco takoveho existuje:)planuju hned zitra tam zajit s nasim afgankem :))jak je u nich zvykem radi behaj..jeho pustit z voditka nekde na volno ho muzu rovnou dat do utulku :( takze oploceny vybeh je to prave pro nej a k tomu kdyz miluje jiny pejsky :)fakt parada

cvičiště

(Hanka a Jaga, 7. 10. 2010 13:48)

BOhužel já osobně o cvičišti nevím, ale třeba se vám někdo další ozve. Vaníčková

další psí louky

(Martin Cibulka, 10. 9. 2010 11:21)

Radnice MČ Praha 8 buduje psí louky. Další jsou na např. Invalidovně, v ulici Ústavní a Katovická. Sice za to Radnice "slízává" docela nadávky od jiných skupin, ale myslíme si, že je potřeba pejskům a jejich majitelům poskytovat stejný komfort jaký mají i jiné skupiny obyvatel. Jsem rád, že tato louka, která byla první, žije. To jak fungujete je jedním z argumentů který funguje proti všem nepřejícníkům.
S pozdravem
Martin Cibulka
vedoucí OŽP Praha 8
www.facebook.com/cibulka.martin

psí louka

(Hanka a Jaga, 12. 6. 2010 11:48)

Dobrý den, se psí loukou máme velmi dobré zkušenosti, venčí se tam denně, snad jen na co se trochu pozapomnělo na té libeňské jsou stromy, které by stínily v létě - to se tam dá až večer kvůli horku. Nepíšete, kde jste doma a kam chcete zkušenosti přenést, ale místo kde mohou pejskaři bez obav vypustit své svěřence, se osvědčí jistě kdekoliv.Psí louku na Invalidovně neznám, je to pro nás trochu z ruky, tato stránka vznikla pro psí louku v Libni.

Existuji aktualni zaznamy ?

(pesmatys, 12. 6. 2010 11:32)

Byla jsem v Praze na Invalidovne a fotografovala jsem novou PSI LOUKU (1.5.2010) abych ceskou napaditost a lasku k nasim (psim) pratelum dokumentovala u mne (kde jsem jiz 38let)doma.
Privitala bych event. pripominky a zkusenosti za ktere vam predem dekuji .
Vera a pes Matysek

Velký švýcarský salašnický pes

(Jindra Havlík, 5. 2. 2010 15:07)

Zdravím, nevíte někdo náhodou o fence Velkého švýcarského salašnického psa, co by chtěla mít děti? Kamarádka má psa a chudák nemůže sehnat partnerku. Dík za ev. info. Jindra, jindra@water-ski.cz

Výcvik psů - nové kurzy

(Psí škola Amos, 11. 1. 2010 7:52)

Nabízím otevření kurzů na psí louce www.vycvikpsuamos.webnode.cz - školka pro štěňata, základní poslušnost, výchova psů a socializace, individuální lekce s nebo bez majitele psa, odstraňování nežádoucího chování psa, odborné poradenství, klikr trénink (výcvik pomocí klikru-pozitivní motivace), příprava psů na výstavy i další akce apod..

psí louka Vysočany

(Hanka a Jaga, 1. 12. 2009 13:19)

Ahoj Dominiko, psí louka ve Vysočanech je pod parkem Podviní přes Rokytku. Je to i na mapy.cz označené jako psí hřiště. Tahle stránka je určena psí louce v Libni, ulice u Meteoru

Psí louka Vysočany

(Dominika, 1. 12. 2009 12:39)

Mohl byste mi prosím někdo poradit, kde psí louku ve Vysočanech najdu?Právě jsme se sem nastěhovali a rádi bychom chodili s naším hafanem mezi ostatní psy. Díky moc.

Předvánoční oznámení

(Tomáš, 22. 10. 2009 22:23)

Vánoce jsou zde co nevidět ... máme dárek pro Vás právě teď ! .... nový obchod jsme Vám otevřeli. Kde? Přímo zde... na adrese www.ozdoby-stromky.cz ... Těšit se na Vás bude vánoční obchůdek s opravdu tím největším výběrem vánočních ozdob. A ten dárek? Tady je: 5% sleva na vše při předložení tohoto slova: XF458A a mimochodem tento web je moc pěkný

Psí louka

(Síma a Mates, 20. 10. 2009 16:35)

Ahojky, zítra chci jít s našim psem Matesem na tu psí louku. :o)

pozdrav

(Zdena s Donou, 11. 9. 2009 15:16)

Zdravím všechny "pravidelné" i ty další návštěvníky psí louky. Snad si na nás někteří vzpomenete, na začátku loňského roku jsem rozšířili "vaší" smečku o adoptovanou greyhoundí holku Donu. Pak ale byla z louky odebrána část plotu a museli jsme přesídlit do Vysočan, rozrostli jsme se o adopťáka Leryho a v létě se nám podařilo koupit domek se zahradou v Čáslavi. No, a adopťáků v Praze začlo přibývat a na louce jich prý bývá i celá smečka :) Na louku v Libni stále vzpomínáme a doufám, že se nám někdy poštěstí si tam udělat výlet.
Zdraví Zdena