Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde je místo pro Vaše reakce, komentáře, nápady, připomínky, otázky, vzkazy ostatním pejskařům...

Je něco, co Vám tu chybí? Napište si o to. Pořádá se nějaká psí akce, o které chcete říct svému okolí? Chcete uspořádat akci na psí louce? Nápadům se meze nekladou. Určitě napište, dáme hlavy dohromady.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

prázdná louka?

(Hanka a Jaga, 2. 9. 2009 14:43)

Zdravím všechny, nemám pocit, že by byla louka prázdná, holt jsme všichni pracující, tak se scházíme spíše po domluvě a většinou navečer. Každopádně určitě přijďte, i když na nikoho zrovna nenatrefíte, tak je prima pustit bez strachu, kam vlítne, psa z vodítka

Louka

(Kateřina, 2. 9. 2009 14:00)

Dobrý den, četla jsem příspěvek od Heleny, tak se chci zeptat ještě jednou, zda tedy je opravdu louka prázdná? Ještě jsme tam nevyrazili, jelikož nebydlíme v místě. Máme fenku křížence NKO a Českého strakatého psa a rádi bychom se také přišli vyvenčit :)

:o(((

(Helena, 26. 8. 2009 20:00)

Na zde opěvovanou louku bych moc ráda chodila se svým ridgebackem,ale hned po první návštěvě z toho sešlo.Jednak jsme tam byli sami i když bylo pěkné počasí a navečer a druhak jsem každý půlmetr sebrala nějaký střep.Starousedlíci mi pak prozradili, že tam nikdo nechodí, protože tam bývalo zahradnictví se skleníky a louka je střepů plná.Ještě na jaře jsem tam občas ze zvědavosti nakoukla (bez psa,cestou z práce)a nikde nikdo...Bydlím na Invalidovně a něco oploceného by tu pejskařům moc hodilo, aby se i velcí psi mohli proběhnout a nehrozilo, že v rámci hry a psího honění porazí některé z dětí, co zde hrají fotbálek,nebo jezdí na kolech, skejtech a bruslích.V létě je tu opravdu dost živo.

cvičák

(Kristýna, 1. 4. 2009 14:11)

Nejlepší cvičák je za vozovnou Kobylisy, hned za Penny. Můžu vřele doporučit.

cvičák na osmičce

(Jaga, 14. 1. 2009 8:22)

Dobrý den, zkuste to za bobovou dráhou směrem na Prosek. Pak vím o cvičáku v Kobylisích a v Troji - Ambra. Ale kvalitu nedovedu posoudit, tak držím palce, ať se daří.

Dotaz na vycvik psu

(Janina, 13. 1. 2009 21:26)

Zdravim a preji hezky vecer. Obracim se na Vas z dotazem , kde je mozne na Praze 8 navstevovat dobry cvicak pro psy. Mam trimesicniho labradora a rada bych ho zacala cvicit v doporucenych ctyrech mesicich, bohuzel zadne misto na Praze 8 neznam. Predem moc dekuji... muj email stefi1@seznam.cz

seznam voříškiád

(Dana Bočková, 26. 4. 2008 17:55)

seznam voříškiád pro letošní rok najdete zde http://www.utulky.estranky.cz/stranka/voriskiady

Ahoj Terezko,

(Jaga, 13. 4. 2008 11:27)

musíte se obrátit na pořadatele oné akce, tohle jsou neoficiální stránky.

Od kolika?

(Terezka, 13. 4. 2008 8:17)

Dobrý den..Chtěla bych se zeptat od kolika hodin je soutez pro pejsky na psi louce,ktera se kona 19.dubna.Predem dekuji!

odpověď pro scotty a borinu

(Hanka, 31. 3. 2008 16:14)

Louka je za městským úřadem prahy 8 ulice U Meteoru vedle fotbalového hřiště. O voříškiádě jsou informace na stránkách úřadu MČP8:)

ahoj

(scotty, 31. 3. 2008 15:10)

ahoj všem můžu se zeptat jak se dostaneme na psí louku rádi poznáme nové pejsky a u paničky príma kamarády díky lidi uvidíme se

hledám Voříškiádu v Praze

(Borina, 29. 3. 2008 11:55)

Neví někdo o voříškiádách v Praze? O případných informacích mě kontaktujte na michala.mala@email.cz
Děkuji

psí louka na 9

(barushka2@seznam.cz, 28. 2. 2008 14:49)

Ahoj přátelé, taky jsem návštěvníkem psí louky ve Vysočanech, doslechla jsem se že u vás jsou i různé překážky pro psíky a tak.Je to pravda? určitě vás někdy navštívíme. Rádi poznáváme new dog :-) koukněte i na www.gamuv.blog.cz s vaším dovolením přidám odkaz na vás jako tip pro venčení pejska.

voříškiáda

(Hanka a Jaga, 20. 2. 2008 9:31)

Děkujeme za zájem. Ohledně voříškiády se ozvěte na městském úřadu, ti mají pořádání na starosti, předpokládám, když byly minulé ročníky tak úspěšné, že bude i letos :)

Voříškiáda 2008

(Jana Nájemníková, 24. 1. 2008 11:13)

Ahojky nevíte jestli se v letošním roce bude konat nějaká voříškiáda v Praze nebo někde v okresu Beroun??????Byla bych ráda kdyby jste mi jaké koliv informace poslaly na ester24@centrum.cz. Předem velice děkuji

VOŘÍŠKIADA

(KRISTYNA CERNA A DARINA KAFKOVA, 18. 1. 2008 15:53)

NEVITE NAHODOU JESTLI SE NEKONA NEJAKA VOŘÍŠKYADA V PRAZE??MOC BY NAS POTESILO KDYBYSTE NAM ODEPSALI NA SAM.KRIKRI@SEZNAM.CZ NEBO NA 9KOBLIZEK@SEZNAM.CZ MNEJTE SE HESKY NASHLEDANOU.

psi louka

(Lucka, 28. 10. 2007 10:30)

Ani me ve snu nenapadlo, že by existovalo něco, jako je vaše psí louka. Je to moc dobrý nápad a určitě se někdy přijedeme se psem podívat. škoda jen, že to je tak daleko :-(

leopardik

(Hanka, 9. 7. 2007 15:09)

Budeme se těšit

Louka

(Monika, 26. 6. 2007 22:30)

dobrý večer narazily jsme s mojí paničkou na Vaše úžasné stránky , vůbec jsme netušily , že něco takového v té ošklivé Praze existuje :) pokusíme se k vám co nejdříve podívat , mám teprve 6 měsíců , socializace je pro mě důležíta. Pokud mě chcete vidět tak na www.arsa.estranky mi napište vzkaz jestli k Vám na louku taky nějaký louisiánský leopardí pes nechodí :) ?? Arsa

správná socializace pejsků

(Rudolf Desenský - Artemis, 18. 5. 2007 8:11)

Ahoj lidi,
náhodou jsem padnul na tyto stránky a všiml jsem si, že máte prostor, kde se dá u vás na severu Prahy scházet se psy. Ti, co mne znají, ví že dělám free soboty u mne na jihu od Prahy. Mám tady také některé psy, kteří by potřebovali poznat trochu jinou smečku než tu zdejší, abych je dostal ze stereotypu. Víkendy mám sice až na výjimky narvané skoro do podzimu, ale mohl bych se k vám zajet podívat někdy v podvečer během týdne. Co vy na to, vezmete mezi sebe občas i psy, kteří si umí povídat se psy, vlky i lidmi?
Pokud ano, napište mi, který podvečer ve všední den by vám seděl nejlépe.
desensky@psycholog-psu.com